اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  ثبت نام (ایجاد حساب کاربری) در وبسایت اصلاح موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش‌ها می گردد. تیم پشتیبانی اصلاح به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.

  برای خرید از سایت اصلاح ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتمادر زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. سپس با پرداخت مبلغ نهایی سفارش شما آماده پردازش و ارسال می‌شود.

  تیم پشتیبانی اصلاح، در زمان ساعات اداری (از ساعت 9 تا 17:00) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شمابوجود آمد برای ما پیغام (اس ام اس) بگذارید تا در اولین ساعات روز کاری بعد باشما تماس حاصل گردد.(09108939519) جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

  در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان اصلاح در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می‌نمایند.

  بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می‌بایست با تیم پشتیبانی اصلاح تماس بگیرید. (09108939519)